AO.Tools
Raport bitwy AO.Tools

Sun of Order · 3 z 4 zabójstw

6 graczy · ~1 min · Europe

75 % zabójstw · 3 zidentyfikowanych grup · 6 graczy

5 w rozpoznanych stronach · 1 gracz bez gildii

4 zabójstw · 0 sławy · Z zapisu bitwy w Albion.

2026-08-31 23:25Z

Udział w zabójstwach z rejestru bitwy Albion — 4 zabójstwa wśród 3 strony.

Sun of Order odpowiada za 75% zapisanych zabójstw

Sun of OrderGildia3 zabójstwa · 1 zgon · 3 gracze75%
LeFetteBishottateGildia1 zabójstwo · 1 zgon · 1 gracz25%
Sunrise LegionGildia0 zabójstw · 1 zgon · 1 gracz0%
Bez gildii
1 gracz bez gildii

To nie jest strona organizacji

Oś czasu zaobserwowanych zabójstw

Okno bitwy · 23:25–23:26

23:2523:26

Sun of Order3 zaobserwowane zabójstwaLeFetteBishottate1 zaobserwowane zabójstwo

1 zaobserwowane zabójstwo — najgęstszy przedział, 23:25

Wyróżnieni w zapisach

Lider zabójstw
NeXuSix72 zabójstwa
Sun of Order

Clarina 1 zabójstwo · Vidrjl 1 zabójstwo

Z rejestru bitwy Albion, dla pełnego składu 6 graczy.

Najwyższe obrażenia
Sun of OrderWidziany w 3/4

Clarina 1.4k · Kotletka 1.2k · mantekso 1.1k

Najwyższa wartość w pojedynczym zarchiwizowanym zdarzeniu, na 4 zabójstwa, które zarchiwizowaliśmy. To nie jest suma z bitwy.

Najwyższe leczenie

W zarchiwizowanych zdarzeniach tej bitwy nie ma wartości leczenia.

Najwyższa wartość w pojedynczym zarchiwizowanym zdarzeniu, na 4 zabójstwa, które zarchiwizowaliśmy. To nie jest suma z bitwy.

Kto kogo zabił

Policzone z 4 zabójstwa zarchiwizowanych przez AO.Tools. Brakujące zdarzenia nigdy nie są domyślane.

Zabójca → ofiara

  • Sun of OrderLeFetteBishottate1 zabójstwo
  • Sun of OrderSunrise Legion1 zabójstwo
  • Sun of OrderBez gildii1 zabójstwo
  • LeFetteBishottateSun of Order1 zabójstwo

Z czym przyszli

Jak często każdy gracz pojawia się w 4 zdarzeniach zarchiwizowanych przez AO.Tools. To nie jest suma bitwy.

NeXuSix7Sun of OrderT5.3 Tkacz Energii Znawcy
T5.32HT5.3T5.3T5.3T4.3T3
Widziany w3/4
Najwyższe leczenie0
Najwyższe obrażenia1.8k

Migawka ekwipunku 2026-08-31 23:25Z

ClarinaSun of OrderT5.2 Poszukiwacz Graala Znawcy
T5.22HT6.3T5.3T6.3T4.3
Widziany w3/4
Najwyższe leczenie0
Najwyższe obrażenia1.4k

Migawka ekwipunku 2026-08-31 23:26Z

Titi25620Sun of OrderT4.3 Topór Bojowy Adepta
T4.3T4.3T4.3T4.3T4.3T4.3T4
Widziany w3/4
Najwyższe leczenie0
Najwyższe obrażenia863

Migawka ekwipunku 2026-08-31 23:25Z

Zabójstwa o najwyższej sławie

Top 3 wg fame · 4 w archiwum

Pokrycie szczegółowych zabójstw · Zaobserwowano 4 z 4 zabójstw bitwy — 100% pokrycia zdarzeń.